“Kocaeli Anne Şehir -Evden Okula Haydi Anneler Spora'' Proje Tanıtım Programı Gerçekleştirildi.

“Kocaeli Anne Şehir -Evden Okula Haydi Anneler Spora'' Proje Tanıtım Programı Gerçekleştirildi.

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanımız Sayın Dr. Fatma Betül Sayan Kaya, Valimiz Sayın Hüseyin Aksoy ve eşi Sayın Hülya Aksoy, Sağlıklı Yaşam programı kapsamında“Evden Okula Haydi Anneler Spora” proje tanıtımı münasebetiyle düzenlenen kahvaltı programında katılımcılarla bir araya geldiler.
 
Gebze Teknik Üniversitesi’nde gerçekleştirilen tanıtım programına; Alile ve Sosyal Politikalar Bakanımız Sayın Dr. Fatma Betül Sayan Kaya, Valimiz Sayın Hüseyin Aksoy ve eşi Sayın Hülya Aksoy’un yanı sıra Kocaeli Milletvekilleri; İlyas Şeker, Radiye Sezer Katırcıoğlu, Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Gebze Kaymakamı Mustafa Güler, Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker, Çayırova Belediye Başkanı Şevki Demirci, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri İlhan Bayram ve çok sayıda vatandaş katıldı.
 
 Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu’nun  “Kocaeli Anne Şehir - Evden Okula Haydi Anneler Spora” projesini tanıtım sunumunu yapmalarının ardından Aile ve Sosyal Politikalar Bakanımız Sayın Dr. Fatma Betül Sayan Kaya, Valimiz Sayın Hüseyin Aksoy ve eşi Sayın Hülya Aksoy, bir sonraki programa geçmek üzere buradan ayrıldılar.

Sizlere en iyi bilgiyi sunabilmek adına sitemizde çerezler(cookies) kullanmaktayız. Detaylı bilgi için lütfen tıklayınız. Anladım